خرید کتاب چینی تاتل لرنینگ چاینیز کارکتر Tuttle Learning Chinese Characters

خرید کتاب چینی تاتل لرنینگ چاینیز کارکتر Tuttle Learning Chinese Characters

خرید کتاب چینی تاتل لرنینگ چاینیز کارکتر Tuttle Learning Chinese Characters

وضعیت: موجود
برند محصول: انتشارات تاتل Tuttle
قیمت:  
80,000تومان56,000تومان

خرید کتاب چینی تاتل لرنینگ چاینیز کارکتر Tuttle Learning Chinese Characters اثر Alison Matthews

در نهایت - یک راه واقعا کارآمد و لذت بخش برای یادگیری حروف چینی وجود دارد! این کتاب به دانش آموزان کمک می کند تا معانی و تلفظ بیش از 800 کاراکتر را یاد بگیرند و به خاطر بسپارند. این کار دلهره آور با استفاده از تکنیک های مبتنی بر روانشناسی یادگیری و حافظه قابل دسترس تر می شود. اصول اساسی شامل استفاده از تصاویر بصری، تجسم «داستان‌های» کوتاه و ساختن منظم شخصیت‌های پیچیده‌تر از بلوک‌های ساختمانی اولیه است.

اگرچه یادگیری حروف چینی یک کتاب جامع است که برای دانش‌آموزان در نظر گرفته شده است، اما هر کسی که به حروف چینی علاقه دارد بدون دانش قبلی از زبان چینی می‌تواند از آن استفاده کند. می توان از آن در کنار (یا بعد از یا حتی قبل از) دوره زبان چینی استفاده کرد. همه نویسه‌ها ساده‌سازی شده‌اند (مانند سرزمین اصلی چین) اما نویسه‌های سنتی نیز در صورت وجود ارائه می‌شوند.

ویژگی های کلیدی:
تصاویر و داستان های طراحی شده ویژه به روشی ساختاریافته استفاده می شوند تا فرآیند یادگیری را لذت بخش تر و موثرتر کنند و نیاز به یادگیری تکه تکه را به حداقل ممکن کاهش دهند.
تاکید در سراسر یادگیری و به خاطر سپردن معانی و تلفظ شخصیت ها است. نکاتی نیز در مورد تکنیک های یادگیری و نحوه جلوگیری از مشکلات رایج گنجانده شده است.
کاراکترها در یک توالی منطقی معرفی می شوند که همچنین اولویت را به یادگیری رایج ترین شخصیت ها می دهد.
از نویسه‌های ساده‌شده مدرن استفاده می‌شود که تلفظ‌هایشان در پینیین آمده است. اطلاعات کلیدی برای هر کاراکتر، از جمله رادیکال، تعداد ضربه، شکل سنتی، ترکیبات، و راهنمایی برای نوشتن کاراکتر داده شده است.

این یک راهنمای عملی با طرح‌بندی واضح، مختصر و جذاب است و به خوبی با روش‌های جستجوی واضح فهرست‌بندی شده است. 800 نویسه چینی و 1033 ترکیب مشخص شده برای آزمون مهارت اصلی HSK سطح A پوشش داده شده است.

مشخصات فنی خرید کتاب چینی تاتل لرنینگ چاینیز کارکتر Tuttle Learning Chinese Characters

مشخصات
مشخصات
نویسنده : Alison Matthews
ناشر : Tuttle Publishing
شابک : 978-0804838160
دسته بندی محصولات
مقالات مرتبط با محصول
مقاله مرتبط با این محصول وجود ندارد.
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×