کتاب آلمانی داف کامپکت DaF kompakt Kursbuch + Ubungsbuch A1 - B1

کتاب آلمانی داف کامپکت DaF kompakt Kursbuch + Ubungsbuch A1 - B1

کتاب آلمانی داف کامپکت DaF kompakt Kursbuch + Ubungsbuch A1 - B1

وضعیت: موجود
برند محصول: انتشارات کلت Klett
نوع چاپ:
قیمت:  
74,000تومان

خرید کتاب آلمانی داف کامپکت DaF kompakt Kursbuch + Ubungsbuch A1 - B1 اثر Cover (ZIP) Cover Birgit Braun, Margit Doubek, Andrea Frater-Vogel, Nadja Fügert, Ilse Sander, Ulrike Trebesius-Bensch, Rosanna Vitale از انتشارات klett

کتاب DaF Kompakt A1 B1
خرید کتاب DaF Kompakt A1 B1 از منابع شناخته شده و استاندارد برای آموزش زبان آلمانی است. یادگیری زبان بیگانه همواره برای زبان آموزان نوعی چالش محسوب می شود، لذا این کتاب جهت آموختن یک زبان جدید، بصورت خودآموز، طراحی شده است. با توجه به ایکه شما قصد دارید یکی از زیبا ترین زبان های زنده دنیا را بیاموزید. لازم است با ویژگی های این کتاب آموزش زبان آلمانی آشنا شوید. برای خرید کتاب آلمانی معرفی شده می توانید از طریق همین صفحه اقدام نمائید. برای یادگیری زبان آلمانی در سطوح مقدماتی مجموعه های معتبری نیز کتاب Menschen نیز وجود دارد که می توانید از ان ها بهره ببرید.

نحوه آموزش در این کتب چگونه است؟
تمامی نکات گرامری در ابتدای هر فصل به صورت جامع و با ذکر مثال برای درک بهتر شما آورده شده است. پیشنهاد مولف این است که ابتدا هر فصل را با کمک فایل صوتی مطالعه کنید، سپس گرامر مربوطه را بخوانید. این روش باعث می شود که با کلمات جدید و روش تلفظ صحیح آن ها آشنا شوید تا بتوانید دستور زبان را راحت تر بیاموزید.
زبانی که انتخاب نمودید دارای تلفظ آهنگین و زیبا می باشد. اما باید توجه داشته باشید که طریقه خواندن زبان آلمانی به جهت پهنای گسترده ای که در تلفظ دارد، در ابتدا آسان نیست. لذا برای سهولت در یادگیری، تمامی تلفظ ها آورده شده است. سعی کنید به کمک فایلی که ضمیمه کتاب DaF Kompakt A1 B1 می باشد تلفظ ها را بخوانید تا به مرور زمان روش صحیح خوانش زبان آلمانی را فرا گیرید و از آن لذت ببرید.
آموزش گرامر از پایه، مهم ترین ویژگی این کتاب بشمار می رود. البته برای آموزش سایر موضوعات همانند بخش های خواندن، نوشتن، تلفظ و … نیز برنامه های ویژه ای در نظر گرفته شده است. تمامی موضوعات آموزشی در این کتاب به همراه مثال هایی کاربردی ارائه شده است که به افزایش درک مطالب آموخته شده کمک شایانی خواهد نمود.
علاوه بر دارا بودن تمام مثال هایی که به منظور یادگیری بهتر گرامر و تلفظ در هر موضوع آورده شده است، تمارین متعددی نیز برای هر موضوع (به همراه جواب تمرین ها) در نظر گرفته شده است.
آموزش با زبان ساده و قابل فهم
کتاب DaF Kompakt A1 B1 به صورتی بسیار ساده با مثال هایی بسیار شفاف دستور زبان آلمانی را به زبان آموزان ارائه می دهد. ارائه مطالب به صورت کاملا مرتبط با یک دیگر بوده و به صورت ساده شروع شده و به سمت دشوار سرازیر می شود. تمام تلاش بر این بوده که اصطلاحات تخصصی کاملا ساده بیان شوند تا باعث خستگی و سردرگرمی زبان آموزان نگردد. مثال ها به گونه ای در نظر گرفته شده اند که به صورت نا خود آگاه لغات جدید و مورد نیاز در ذهنتان نقش بندد. ساختار هر بخش با ارائه جزئیات بیشتر در خصوص مطلب مورد بحث از آسان به دشوار پیش می رود و به صورت پلکانی بخش های دشوار را به چند قسمت ساده تقسیم می کند تا مطالب به راحتی برای خواننده قابل درک باشد.

از دیگر ویژگی های کتاب DaF Kompakt A1 B1
از آن جایی که شباهت زیادی بین زبان آلمانی و انگلیسی وجود دارد، اگر در این زبان از مهارت های لازم برخوردار باشید به سرعت پیشرفت شما کمک خواهد نمود. زبان آلمانی زبانیست بسیار غنی و همانطور که میدانید بسیاری از دانشمندان، فیلسوفان و هنرمندان به این زبان سخن می گفته اند. کتاب حاضر که توسط انتشارات زبانکده ارائه شده است به گونه ای طراحی شده است که افراد مبتدی بتوانند به کمک درسنامه های سطح بندی شده توانایی خودر را در بخش های مختلف افزایش دهند. از دیگر مزایای این کتاب ترتیب فراگری درس ها می باشد که بنا به نیاز خواننده در نظر گرفته شده است و مطالب به صورت زنجیروار به هم متصل بوده و خواننده می تواند به راحتی مطالب را به ذههن سپرده و نیازهای خود را جهت ساخت جملات بر طرف نماید.

کتاب حاضر اطلاعات مورد نیاز در زمینه واژگان، مکالمه و جملات کاربردی، دستور زبان و … را در اختیار شما قرار می دهد و لازم است که با برنامه ریزی دقیقی که انجام می دهید به مطالعه کامل این مجموعه بپردازید تا زمینه های موفقیت خود در این زبان سخت اما دوست داشتنی را فراهم آورید. در پایان کتاب پاسخنامه کلیه تمرینات فصل های مختلف بطور کامل و تفکیکی ارائه شده تا خواننده کتاب بتواند پاسخ های خود را با پاسخ های صحیح مقایسه کند. بانک کتاب آرکان با فراهم نمودن امکان خرید کتاب DaF Kompakt A1 B1 امیدوار است گامی هر چند کوچک در جهت افزایش مهارت های علاقه مندان به این زبان برداشته باشد.

مشخصات فنی کتاب آلمانی داف کامپکت DaF kompakt Kursbuch + Ubungsbuch A1 - B1

مشخصات
مشخصات
عنوان کتاب به انگلیسی : DaF kompakt Kursbuch + Ubungsbuch A1 - B1
عنوان کتاب به فارسی : داف کامپکت
نویسنده : Cover (ZIP) Cover Birgit Braun, Margit Doubek, Andrea Frater-Vogel, Nadja Fügert, Ilse Sander, Ulrike Trebesius-Bensch, Rosanna Vitale
ناشر : klett
شابک : 978-3-12-676180-2
قطع کتاب : رحلی
نوع جلد : شومیز
نوع چاپ : سیاه و سفید
زبان کتاب : آلمانی
تعداد جلد : 2
سایر محصولات مرتبط با این محصول
دسته بندی محصولات
مقالات مرتبط با محصول
مقاله مرتبط با این محصول وجود ندارد.
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×