خرید کتاب آموزش روسی Russian From Intermediate to Advanced

خرید کتاب آموزش روسی Russian From Intermediate to Advanced

خرید کتاب آموزش روسی Russian From Intermediate to Advanced

وضعیت: موجود
برند محصول: انتشارات Routledge
قیمت:  
70,000تومان61,000تومان

روسی: از Intermediate to Advanced یک دوره پر جنب و جوش و مدرن است که برای کمک به دانشجویان در دستیابی به مهارت پیشرفته به زبان روسی طراحی شده است. این دوره با ارائه یک رویکرد مدولار انعطاف پذیر ساختار یافته در مورد مضامین معاصر ، این دوره مهارت های خواندن ، گوش دادن ، صحبت کردن و نوشتن را توسعه می دهد و در عین حال سواد فرهنگی دانش آموز را نیز گسترش می دهد.

ویژگی های اصلی عبارتند از:

فصل های ساخت یافته ای که مجموعه متنوعی از خوانش را شامل می شوند که شامل وبلاگ ها ، انجمن ها و نظرسنجی ها و همچنین بخش نظرات و نظرات است. هر متن با تکالیف همراه با افزایش سطح دشواری همراه است.
خوانش های معتبر و به روز ، گزیده های تصویری و صوتی ، طیف وسیعی از موضوعات اجتماعی و فرهنگی مرتبط ، از جمله جمعیت شناسی ، فرهنگ جوانان ، سیاست و جامعه ، اقتصاد و جهانی سازی را شامل می شود.
کلیپ های ویدئویی از برنامه های خبری که نه تنها برای توسعه درک شنیدن استفاده می شود بلکه دانشجویان را به جامعه معاصر روسیه نیز معرفی می کند.
توجه ویژه به کمک به دانش آموزان در دستیابی به واژگان پیشرفته و امکان مکالمه ، بحث و بحث در مورد موضوعاتی که دارای گفتمان طولانی پاراگراف هستند.
تمرکز ویژه بر توسعه مهارتهای درک درک شنیداری و خواندن قوی ، اطمینان از درک دانش آموزان از ایده ها و جزئیات حمایت از آنها در متون روایی و توصیفی و گفتمان مرتبط.
یک وب سایت همراه رایگان در http://www.russian.ucla.edu/AdvancedRussian/ منابع ویدئویی و صوتی دانشجویی و مربی ، نمونه های درسی و تست ها و همچنین مطالب اضافی را ارائه دهد.

مشخصات فنی خرید کتاب آموزش روسی Russian From Intermediate to Advanced

مشخصات
مشخصات
عنوان کتاب به انگلیسی : Russian From Intermediate to Advanced
عنوان کتاب به فارسی : روسین فرام اینترمدیت تو ادونسد
نویسنده : Olga Kagan
ناشر : Routledge
شابک : 978-0415712279
سال چاپ : 2019
قطع کتاب : وزیری
نوع جلد : شومیز
نوع چاپ : سیاه و سفید
تعداد صفحات : 467
زبان کتاب : روسی انگلیسی
تعداد جلد : 1
دسته بندی محصولات
مقالات مرتبط با محصول
مقاله مرتبط با این محصول وجود ندارد.
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×